לפני מספר דקות אפל פרסמה רשימת עדכונים לחומרה שלה בחנות אפל. אבל מה שהכי מעניין אותנו כאן ב- AutomationHome.com הוא MAC Mini החדש המתוקן. אחרי מה שנראה כמו המתנה אינסופית, אפל הוציאה סוף סוף את הגרסה החדשה של מה שהוא אולי הבסיס הטוב ביותר למערכת קולנוע ביתית שהומצאה אי פעם.

המיני קטן, כמעט שקט ועם הצמד Core 2 שלו, חזק מספיק כדי להפעיל את כל מה שאכפת לך לזרוק עליו – כולל קבצי MKV של 1080p. בדיוק הזמנו את שלנו כדי שנוכל להשתמש בנגן המדיה המדהים של Plex עבור ה- Mac כמרכז הקולנוע הביתי שלנו. המשך לקרוא עבור כל המפרט והמחירים של ה- MINI החדש ושאר עדכוני Apple …

“מהיר יותר. ירוק יותר. עדיין מיני. -גרפיקה של NVIDIA בעלת ביצועים גבוהים-ביצועים גרפיים מהיר יותר של NVIDIA. ה- NVIDIA GEFORCE 9400M מביא ביצועים גרפיים מהיר יותר פי חמישה ל- MAC MINI. מושלם לתמונות, לסרטים, למשחקים וליישומים שלך.

צמד מהיר יותר של אינטל Core 2 – עכשיו יש עוד יותר כוח בתוך מרחב כה קטן. עם מהירויות מעבד Duo Core 2 של אינטל 2 החל מ- 2.0 ג’יגה הרץ, Blazing Fast מגיע כסטנדרט.

Mac Mini משתמש ב -45 אחוז פחות כוח מהדגם הקודם – פחות מ- 13W בזמן שהוא סרק. זה הופך את Mac Mini למחשב השולחני היעיל ביותר באנרגיה בעולם. ”

מפרט MAC מיני חדש במבט חטוף

5 x USB 2

1x Firewire 800

1x מיני DVI

יציאת תצוגה 1x

NVIDIA GEFORCE 9400M גרפיקה

Intel Core 2 Duo 2.0GHz או 2.26GHz

זיכרון DDR3 1 או 2 GB (מקסימום 4 ג’יגה -בייט)

120 ג’יגה -בייט, 250 ג’יגה -בייט או 320 ג’יגה -בייט

אפל פרסמה גרסה חדשה של המוצרים הבאים:

אפל מקס מיני חדש

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published.