אם אתם חושבים על שיפוץ ביתי, מציאת הקבלן הכללי האידיאלי באוטווה הוא הצעד הראשון. קבלן כללי מנוסה ומנוסה יהיה חיוני להבטיח תהליך חלק ותוצאות מוצלחות.

תוכן

מהו קבלן כללי? מציאת הקבלן הכללי האידיאלי

הקבלנים הכלליים הטובים ביותר באוטאווה 1. קבלני בית אוטווה בע”מ.
2. שיפוצים של קנטה
3. בניית NRD
4. ג’נסן התקשרות
5. בניית Highbridge
6. SLL Contracting Ltd.
טיפים להעסקת קבלן כללי

מהו קבלן כללי?

קבלנים כלליים מספקים שירותים מלאים לשיפוצים ביתיים. קבלנים כלליים באוטווה פועלים כמנהלי פרויקטים, מנחים את השיקום בכל שלב. ראשית, הם יספקו שירותי תכנון ועיצוב ראשוניים, עובדים עם הרעיונות והתקציב שלך. לאחר מכן, הם יתזמו וינהל כל סחר או קבלן שיעבדו על הפרויקט ויראו אותו לסיום.

לדוגמה, הם יוודאו שהאינסטלטור, החשמלאי, מתקין קיר גבס וציירים כולם נכנסים לעשות את עבודתם בשלב האידיאלי. הם גם יקנו אספקה וחומרים וישמרו על הפרויקט על פי לוח הזמנים.

לחלק מהקבלנים הכלליים באוטווה יש מומחיות, כמו תוספות ביתיות או פיתוחים במרתף. עם זאת, הרבה קבלנים כלליים מציעים שירותים מלאים לכל שיפוץ ביתי, כולל מטבחים, חדרי אמבטיה, אזורי מגורים ואפילו חיצוניים.

מציאת הקבלן הכללי האידיאלי

ביצוע הרבה מחקר לפני שכירת חברת שיקום זה קריטי. למרבה המזל, RenovationFind ביצעה בדיקות רקע משמעותיות על החברות שלהלן. כולם פינו בדיקות רקע משפטיות ופיננסיות ובעלי רישיונות שירות תקפים, ביטוח וכיסוי WCB. אסור לך להעסיק קבלן כללי שאינו יכול לספק אישורים אלה.

חשוב גם לקבל הצעות מחיר של קבלנים כלליים מרובים. בעלי בתים באוטווה יגלו כי הקבלנים הטובים ביותר יספקו מחיר הוגן אך תחרותי. חברה שמספקת הערכה נמוכה עשויה שלא להיות בעלת ניסיון או להציע את אותה איכות כמו קבלן מכובד עם תמחור תחרותי.

הקבלנים הכלליים הטובים ביותר באוטווה

הקבלנים הכלליים להלן מוסמכים בשיפוץ. זה מצביע על כך שהם עברו בדיקות רקע מחמירות, וארגון של צד שלישי עוקב אחריהם ברציפות כדי לוודא שהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

חברות שיקום אלה הוכיחו רשומות מסלול לעבודה איכותית, שירות לקוחות יוצא דופן ושיטות שירות אחראיות. בשום סדר מסוים, הנה ששת הקבלנים הכלליים הטובים ביותר באוטווה.

1. קבלני הבית של אוטווה בע”מ.

אתר אינטרנט

טלפון
(613)255-3452

אימייל
info@ottawahc.ca

פרופיל שיפוץ

קבלני בית באוטווה היא חברת שיקום ובנייה ביתית מוסמכת, מבוטחת ומנוסה לחלוטין. עם ניסיון של למעלה מ- 18 שנה, קבלן אמין זה יכול לסייע בשיפוץ מטבח, שיפוץ חדרי מקלחת ופיתוח מרתף. בנוסף, הם מתמודדים עם עבודות גדולות יותר כמו בניית בתים, שיפוצים ביתיים שלמים, תוספות ביתיות ושיפוצים משניים משניים.

קבלני הבית של אוטווה, שהיה ידוע בעבר בשם Dastjerdi Ltd. הם שמחים להציע שירותי שיקום ובנייה מפורטות לבעלי בית ושירותים מרוצים באוטווה ובסביבה.

שירותי מפתח

– שיפוצים בחדר מטבח ומקלחת
– פיתוח מרתף
– תוספות ביתיות
– סוויטות משניות
– בניית בית חדשה
– שיפוצים ביתיים שלמים
– ניהול פרוייקט

משוב לקוחות

עלי וצוותו עשו עבודה נפלאה בשיפוץ 3 חדרי האמבטיה שלנו. הצוות היה מכבד מאוד והתוצאה הסופית יפה. זה מאוד חיוני לעלי כדי לוודא שלקוחותיו שמחים. הוא מגיב מאוד והוא תענוג לעבוד איתו.

– רנדי, Houzz

2. שיפוצים של קנטה

אתר אינטרנט

טלפון
613-715-3884

אימייל
info@kanatarenovations.com

פרופיל שיפוץ

שחזור קנטה הוא חברת שחזור שירות שלם שיכולה להוסיף פונקציה, ערעור וערך לביתך. הם מתמחים בשיפוצים במטבח, שיפוץ בחדר מקלחת, פיתוח מרתף, תוספות ביתיות וסיפונים בהתאמה אישית. שחזור קנטה משתמש גם בשדרוגי עבודות אבן בהתאמה אישית, מדרגות ושדרוג מעקות ושיפוצים מסחריים בקנה מידה מלא. כל עובד וקבלן מורשים ומבוטח, ויש להם דירוג A+ עם לשכת השירות הטובה יותר. צרו קשר עם הקבלנים הכלליים הללו באוטווה לקבלת הערכה בפרויקט הבית שלכם!

שירותי מפתח

– שיפוצים בחדר מטבח ומקלחת
– פיתוח מרתף
– תוספות ביתיות
– שיפוצים מסחריים
-סיפונים ונגרות בהתאמה אישית
– מדרגות ומעקות
-עבודות אבנים בהתאמה אישית פנים

משוב לקוחות

היינו זקוקים לשיקום מלא לסוויטת המאסטר בן ה -30 שלנו ואחרי מחקר רב והערכות רבות, ידענו ששחזורי קנטה היא הדרך ללכת. בריאן וצוות העיצוב שלו העלו תוכנית יוצאת דופן לסנסאטספא יום יוני כמו חדר אמבטיה. המנהל שלו וצוות האינסטלטורים כולו, חשמלאים, חולי גבס, ציירים, טילרים ו”אני זכוכית “היו יעילים, מנומסים וניקו מדי יום. לא היינו יכולים לבחור בחירה טובה יותר משחזורי קנטה שכן סיימנו בחדר מקלחת מושלם ומגזין ראוי למגזין שכל אדם שהראנו לו אמר וואו! תודה לבריאן ולצוות השחזורים של קנטה!

– א. מוריי, גוגל

3. בניית NRD

אתר אינטרנט

טלפון
(613) 501-8891

אימייל

פרופיל שיפוץ

בניית NRD היא החנות החד-פעמית שלך לכל שיפוץ הבית שלך. הצוות המיומן והמקצועי שלהם יכול לעזור לך לשנות את המטבח, האמבטיה, המרתף ואזורי המגורים האחרים שלך. בניית NRD יכולה לסייע גם בעבודות קטנות יותר, כולל שירותי ריצוף, מעקה, התקנה ותיקון בית. הם נבחרו בצורה הטובה ביותר באוטווה הן לשירותי Handyman והן עבור קטגוריות קבלן השיקום באוטווה. הם מבטיחים שתהיה מרוצה מהמוצר הסופי. צור קשר עם NRD Construction לצורך הייעוץ החינם שלך והתחל לשפץ!

שירותי מפתח

– שיפוצים בחדר מטבח ומקלחת
– פיתוח מרתף
– תוספות ביתיות
– מדרגות ומעקות
– שירותי Handyman
– סיפונים ונגרות

משוב לקוחות

ניק היה נהדר ואני מרוצה להפליא מהעבודה שנעשתה. ניק היה מקצועי, מגיב וקל לעבוד איתו. גרמתי לו להחליף יהירות בחדר אבקה שהיה מקורי לבית וקשה מאוד להחליף אותו. היה לי גם שהוא מוסיף עבורי פלאש אחורי שכן לראש ההבלים לא היה כלול אחד כזה. אריח הרצפה לא עבר תחת יהירות המקורית ולכן הוסיף לוח בסיס כדי להסתיר את הפער. הוא עשה עבודה כל כך נהדרת שאתה אף פעם לא יודע שזה לא היה חלק מההלכה החדשה. הוא עשה עבודה נהדרת במודרניזציה של חדר האבקה שלי. גם לי היה לו להחליף כמה גופי תאורה חיצוניים ומטופחים בחדר האמבטיה האחר שלי. הכל נעשה ממש טוב ואחזור אותו לחלוטין.

– שלי, גוגל

4. ג’נסן התקשרות

אתר אינטרנט

טלפון
(613) 658-2112

אימייל

פרופיל שיפוץ

ג’נסן קבלן נמצא בבעלות ומופעל על ידי נגר מוסמך חותם אדום. הבעלים, אדם ג’נסן, מביא את תשוקתו לסחר לכל פרויקט, מתייחס לכל בית כאילו זה היה שלו. ג’נסן קבלן עובד בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי בתים כדי ליצור עיצובים מתחשבים המתאימים לצרכים ובחלומות שלהם. הם מפגישים אנשי סחר מכובדים ומיומנים כדי לוודא איכות בשירות ובעבודה. ג’נסן קבלן יודע שאין נכס גדול יותר מאשר תלוי ביחסי שירות והופך את המטרה העיקרית שלהם עם כל לקוח. אם אתה רוצה לשפר את הבית שלך, תלוי בקבלנים הכלליים באוטווה בג’נסן קבלנות!

שירותי מפתח

– שיפוצים בחדר מטבח ומקלחת
– פיתוח מרתף
– תוספות ביתיות
– מדרגות ומעקות
– סיפונים וגדרות
-עבודות טחנה בהתאמה אישית ונגרות
– חלונות ודלתות

משוב לקוחות

עבודה נהדרת לחלוטין כנה אמינה ותשמור על דברים מסודרים שכן הם עושים את העבודה אם היו לי העניין שהם עדיין היו בבית שלי ועושה הרבה יותר אני אמשיך להמליץ עליהם לכל אדם ולכולם.

– MAND9143, צהובים

קבלו 3 הערכות חינם היום

פרסם את הפרויקט שלך ונחבר אותך לחברות מוסמכות RenovationFind.

5. בניית Highbridge

אתר אינטרנט

טלפון
(613) 518-6563

אימייל
info@highbridgeconstruction.com

פרופיל שיפוץ

המשימה של Highbridge Construction היא לספק את שירותי הבנייה האיכותיים ביותר מדי יום באמצעות עובדים בעלי מוטיבציה, אמינה ומיומנים. הם מציעים שירותים מתחילים לסיום לשיפוצים ביתיים, שיקום ופרויקטים חדשים לבניית בית. הם מתחילים ביצירת קשר משמעותי איתך כדי ללמוד את החזון והציפיות שלך. מנהל הפרויקט שלך ישמור על דיאלוג פתוח לאורך כל התהליך, כך שתוכל לקבל שקט נפשי לדעת שהוא בידיים מסוגלות. בין אם אתם בונים בית חדש, שיפוץ המטבח שלכם או הטיפול בנזקים מהשריפה והשיטפון, Highbridge Construction יעבוד קשה כדי לחרוג מהציפיות שלכם.

שירותי מפתח

– שיפוצים בחדר מטבח ומקלחת
– פיתוח מרתף
– תוספות ביתיות
– שיפורים בבית
-שירותי עיצוב-בונה
-בניין בית בהתאמה אישית ומילוי
– פיתוח קרקע
– שירותי שיקום אסון ביתיים מלאים

משוב לקוחות

ברצוני להרחיב את הערכתי הכנה לעבודה שנעשתה היטב לשיפוץ חדר המקלחת שלי. מתחילת הפרויקט שלי ועד סוף הפרויקט שלי הייתי מרוצה מאוד מהמקצועיות ואיכות העבודה שבוצעו. ציר הזמן בו הושלם השיקום שלי היה גם לא ייאמן. קיבלתי החלטה לשפצץ את חדר המקלחת השני שלי ומצפה להשלמה עם סקירה נוספת. לא הייתי מהסס להמליץ על בניית Highbridge לשיפוץ הבית שלך. שוב תודה לצוות.

– ג’ואן, גוגל

6. SLL Contracting Ltd.

אתר אינטרנט

טלפון
(613) 878-2585

הדוֹאַר
info@sllcontracting.ca

פרופיל שיפוץ

SLL Contracting Ltd. הם קבלנים כלליים באוטווה המתמחים בחיצוני קירוי ובחיצוניות ביתיות. עם ניסיון של למעלה מ 21 שנה להתקין ותיקון של כל סוגי הגגות, SLL מוודא שבעלי בתים יקבלו רק את הרמה הגבוהה ביותר של שירותי קירוי. הם מציעים מוצרי קירוי מובחרים מיצרני קירוי מובילים, כולל מתכת, אספלט וגגות גומי. קבלן SLL יכול לשרת את כל ההיבטים בחלק החיצוני של הבית שלך, כולל ציפוי, פאשיה, סופית ואורות צוהר. אם אתה רוצה לשפר את הבית שלך, מבפנים ומבחוץ, התחבר לצוות SLL!

שירותי מפתח

– התקנת קירוי ותיקון
– שירותי קירוי מתכת, אספלט וגומי
– שירותי סופיות ושירותים
– ציפוי התקנה ותיקון
– מנהרות צוהר ושמש
– שיפוץ פנים

משוב לקוחות

התקשרתי ל- SLL Contracting לתיקון ציפוי שהותקן לאחרונה על ידי הבנאי שלנו. האזור שהיה זקוק לתשומת לב היה תחת גובה הגג. זה היה סכנה וצריך לתקן אותה בהקדם האפשרי. למרבה המזל, קלי מ- SLL תיקנה את זה למחרת. שמעתי המון דברים טובים על החברה הזו ומתכנן להעסיק אותם כדי לסלק מחדש את גגותי בעתיד. אני ממליץ בחום על SLL להתכווץ לכל אדם באזור ארנפריור שמנסה למצוא קבלן אמין.

– קים, גוגל

טיפים להעסקת קבלן כללי

בדיקת הפניות
אם צמצמת את החיפוש שלך למספר חברות, הגיע הזמן לבדוק הפניות. בעוד שביקורות מקוונות יכולות לספק מידע על קבלנים כלליים, בעלי בתים באוטווה לא צריכים לסמוך על ביקורות בלבד. לרוע המזל, המון ביקורות על שירותים הקשורים לשיפוץ יכולים להיות מזויפים או מפוברקים. המקום הטוב ביותר לקבל הפניה הוא מאחד מלקוחות העבר שלהם.

שאל את הבחירות המובילות שלך אם הם יכולים לספק הפניות משלוש המשרות האחרונות שלהם. בדרך זו החברה לא יכולה לבחור את שלוש המשרות הטובות ביותר שלה. במקום זאת, תקבל רעיון מעוגל לגבי איכות העבודה והשירות שלהם ותלמד הרבה יותר על מה שהחברה יכולה לעשות.

שאל את הפניות שלהם המון שאלות. לדוגמה, האם קל לעבוד איתה בחברה? האם הם הרגישו מעורבים בתהליך? האם הם היו מרוצים מהעבודה? האם הם פתרו בעיות היטב? האם הם נשארו על לוח הזמנים והתקציב? אתה יכול גם לבקש מהחברה לספק תמונות של העבודה כדי לראות את היכולות שלהם.

האזן לבטן שלך
כשמדברים עם חברות שיפוץ, וודא שאתה מקבל מהם תחושה טובה. עליהם להישמע מקצועיים, אדיבים ואינפורמטיביים. אתה רוצה לוודא שאתה מסתדר עם הקבלן העובד בבית שלך. בניית מערכת יחסים חיובית עם צוות השיקום שלך תאפשר לדברים לעבור בצורה חלקה ולעזור למזער את הלחץ.

אם אתה מציין דגלים אדומים כלשהם, הקשיבו לבטן שלכם. לדוגמה, אם הקבלן לא נשמע בטוח שהם יכולים לעשות את הפרויקט שלך או אם הם מהססים כשאתה מבקש אישורים, זה יכול להיות סימן רע. לעומת זאת, קבלנים כלליים אמינים ומיומנים באוטווה יהיו בטוחים בשירותיהם. לא תהיה להם שום בעיה לתת הפניות או להציג אישורים. אם אתה מקבל ויברציות גרועות, המשך לבחירה הבאה.

קבלת הערכות
כאמור, אתה רוצה לקבל הערכות מכמה חברות. בדרך זו תוכלו להשוות את פרטי הציטוטים ולקבל החלטה מושכלת הרבה יותר. קבלנים כלליים מנוסים באוטווה יספקו אומדן מעמיק בכתב. עליו לרשום את כל העלויות עבור חומרים, אספקה, עבודה, אישורים ועמלות קשורות אחרות.

רוצה לחסוך זמן? אם אתה מנסה למצוא הערכות לשיפוץ הבית שלך, שקול להשתמש בשירות פרויקטים של RenovationFind. צאו לפוסט שלנו דף פרויקט ומלאו את פרטי הפרויקט שלכם בטופס המקוון שלנו. הגש את הטופס, ואנחנו נשלח אותו לשלושה מהקבלנים הכלליים הטובים ביותר באוטווה. חברות שיקום אלה יפנו אליך אם הן זקוקות למידע רב יותר ויספקו אומדן מעמיק לפרויקט שלך.

התחל ופרסם פרויקט!

RenovationFind Certified הוא סמל של יושרה המוחזקת B

Leave a Reply

Your email address will not be published.