כולנו מבינים ששילוב מערכות הוא המכשול הגדול ביותר בבניית מערכות בית חכמות מורכבות כיום. הקושי של אמיגו הוא העמדת אלף יורו בכספי פרס כדי להניע את ההגשות לפרויקט שלהם. צפו בסרטון שלמטה עבור אמיגוס הצצה לעתיד בית משולב וחכם באמת.

“עבודת AMIGO הקימה שכבת יישומי תוכנה עם קוד פתוח המאפשרת פיתוח של סביבות בית ברשת חכמות. יישום התוכנה הקבוע הוא בחינם לחלוטין, כמו גם ניתן להאריך במהירות לעיצוב רעיונות חדשים.

עכשיו הגיע הזמן למסור את יישום התוכנה לשכונה כמו גם שיחת טלפון עליהם להמשיך בקידום כמו גם להפוך אותה לסיפור הצלחה. זו הנקודה בה אתה כמו גם הצוות שלך נכנס. קח את התוכנה שלנו, בדוק כמו גם לפרוס אותה כמו גם ‘צור את העולם שלך’. המושגים הטובים ביותר יתוגמלו.

עבודת AMIGO קובעת תוכנות תווך המשלבות באופן דינמי מערכות הטרוגניות כדי להשיג יכולת פעולה הדדית בין שירותים כמו גם מכשירים. לדוגמה, מכשירי בית (מערכות חימום, מערכות תאורה, מכונות כביסה, מקררים), שחקני מולטימדיה כמו גם מעבדים (המקיימים אינטראקציה על ידי UPNP) כמו גם גאדג’טים אישיים (טלפונים ניידים, מחשב כף יד) קשורים ברשת הבית כדי לעבוד בצורה הדדית. יכולת פעולה הדדית זו על פני תחומי יישום שונים ניתן גם להתארך בין בתים שונים כמו גם במיקומים. תפקיד אמיגו הוא מאמץ משותף של חמישה עשר עסקים אירופיים כמו גם ארגוני מחקר במחקר במובייל וכן רשתות בתים, פיתוח יישומי תוכנה, אלקטרוניקה צרכנית כמו גם מכשירים מקומיים. ”

www.extra.research.philips.com

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published.