תמיד הוקסמנו מחדשנות חיישן אלחוטית של קצירת האנרגיה מאנוקיאן. הגאדג’טים ה”ירוקים “המופעלים על עצמם דו כיווניים מפעילים את הדרישה לכבל בקירות שלכם לאותות כוח או אוטובוס. כעת, ברית Enocean חשפה כי הגאדג’טים שלהם הם כעת “ניתנים להפעלה מלאה עם TCP/IP”.

ברית אנושית הוסיפה את דרישת הלקוח ההולך וגדל לטפל כמו גם בבניית מסך כמו גם בקרות אוטומציה של בית ברשתות IP, הוסיפה חידוש IP למוצריהם. בדוק את יחסי הציבור המלאים למטה בתוספת סרטון שמסביר את הטכנולוגיה …

“הברית Enocean, קונסורציום של עסקים הפועלים לתקנן כמו גם בינלאומי לקציר אנרגיה חדשנות אלחוטית לבניינים חכמים ידידותיים לסביבה, חשף היום כי חיישני הקציר האלחוטי ללא סוללה, כמו גם מערכות ניהול נלוות TCP/IP. עם הסלמת הביקוש ללקוח להתמודד כמו גם בקרות אוטומציה של בניית מסך על רשתות IP, ברית Enocean הגיבה, ומאפשרת לבעלי בניין למנף לחלוטין את הרבגוניות של טכנולוגיות IP המציעות יכולת פעולה הדדית כמו גם יתרונות התכנסות כדי לטפל ביעילות רבה יותר במתקנים שלהם. צְרִיכָה.

על ידי קביעת יכולת פעולה הדדית של TCP/IP עם מכשירי הקצה האלחוטיים, חסרי הסוללה, כמו גם מערכות ניהול מבוססות IP הקשורות להן, הברית Enocean מציעה פיתרון כולל של ניהול בנייה לאנרגיה מקסימאלית כמו גם ליעילות תפעולית. בעלי בניין כמו גם מנהלי מתקנים יכולים כעת לפקח, לנהל, לנהל מערכות אלה באופן מרכזי כמו גם מכל סוג של מכשיר המותאם לאינטרנט, מכל מקום בעולם.

“דפוס זה לריכוז כמו גם להתכנס מתן אנרגיה לבניין הוא המפתח, בתנאי שהאמת שרק חמישה אחוזים מהבניינים הקטנים כמו גם הבינוני (100,000 רגל רבוע או פחות) מצוידים במערכת ניהול בניין”, הצהיר קירסטן ווסט, אנליסט ראשוני במחקר חדשנות ווסט. “מתקנים קטנים כמו גם בגודל בינוני מהווים 98 אחוז מכל הבניינים כמו גם 65 אחוז משטח הרצפה, מה שהופך את החלק הזה לשוק הגדול ביותר בשוק בשוק. זו הסיבה שהיכולת לאכלס מתקן עם חיישנים שיכולים לקיים אינטראקציה על TCP/IP למערכת אוטומציה לבניין ריכוזית היא המפתח לפלח השוק הזה של גרינפילד. ”

בניינים בגודל קטן-בינוני מצוידים לעיתים רחוקות במערכות אוטומציה לבניין מאז העלויות הגבוהות למדי מראש כמו גם תקופות החזר ארוכות יותר. מלפנים, עלויות קבועות, כגון יישום תוכנה וכן שרתים מסורים, הן מעיקות יותר באופן יחסי להתקנות קטנות יותר. לעומת זאת, IP כמו גם פתרונות מבוססי אינטרנט מציעים חלופה למכשולים אלה, עם מערכות ניהול בנייה חסכוניות יותר או יותר מובייל כמו גם ממשקים נגישים.

עלויות משתנות שנגרמו על ידי עבודה הגבילו באופן דומה את שיעור החדירה של מערכות אוטומציה לבנייה (BAS), מה שהופך את חיישן מבוסס IP כמו גם ניהול טכנולוגיות לאטרקטיביות יותר. טכנולוגיות אלחוטיות מבוססות הברית של Enocean יכולות להפחית מאוד את עלויות העבודה הקשורות לחיווט, כולל פתיחה וכן סגירת קירות לקישור כמו גם גאדג’טים ברשת יחד.

עסקים של חברת Enocean Alliance כגון יישום תוכנת BSC כמו גם היבטי SCL הם ספקים מובילים של אנוקיאן על IP, ומציעים פתרונות סוהרים שמוכנים לחולל מהפכה בתעשייה. מותג CAN2GO של SCL Elements, מציע שורה כוללת של בקרי אוטומציה של בנייה אלחוטית וכן גם שרתי אינטרנט תואמים BACNET/IP (ו- BACNET/ETHERNET). כל מערכת (בקר) היא שרת אוטונומי, המחזיק במערכת ניהול בנייה כוללת (BMS). כאשר הם מקושרים לאותה רשת בדיוק, הם “מתמזגים” כדי לספק ללקוחות ממשק ניהול יחיד ומרכזי, באופן מקומי או מרחוק.

ממחיש את היתרונות ההוצאות של אוטומציה מבוססת IP מבוסס IP, Can2GO BMS כלול בבקרים כך שלקוחות לא יצטרכו לשלם עבור תוכנה, רישוי, שרתים חיצוניים או שירותי גיבוי.

“חיסכון בעלויות אלה הוא בדיוק מה שפותח את שוק הבניין הקטן כמו גם הבניין הבינוני לאוטומציה של בניין”, הצהיר יו”ר ומנכ”ל ברית אנוקיאן, גרהם מרטין. “על ידי צמצום העלויות הקבועות של יישום תוכנה עם שרתי אינטרנט משובצים, כמו גם הוצאות כלליות של בעלות עם טכנולוגיות אלחוטיות, פתרונות כמו CAN2GO יכולים לספק החזר תשלומי קצר יותר לפרויקטים קטנים יותר. כמו גם לפרויקטים גדולים יותר, ניתן להשתמש בקרים אלחוטיים Can2Go כמו גם בקרים אלחוטיים באמצעות מערכות אוטומציה של בניית IP של צד שלישי.

BSC, כיום חבר מקדם הברית Enocean, הקימה באופן דומה גם שער אנוש-לא-לאן דו כיווני משלה, המסוגל לאשר 3,000 אותות חיישנים אנושיים. יישום תוכנת BSC יכול לתמוך בגאדג’טים אנושיים עם שינויכמו גם שירותי הדמיה כמו גם מספקים דלת, חלון כמו גם בקרת HVAC. זה גם תומך ביכולות מצלמת אבטחה בנוסף למעקב בזמן אמת אחר צריכת החשמל בפועל של המתקן. בנוסף, הרבגוניות של מערכת BSC הופכת אותה מתאימה למדידה חכמה כמו גם לפונקציות רשת חכמות בשני משקי הבית האישיים כמו גם לבניינים ציבוריים, תעשייתיים או תעשייתיים.

דימונוף, כמו כן, מאמץ צפון אמריקאי מוקדם של העיקרון האנוקיאני, מציע טלפון חכם, טאבלט כמו גם ווידג’טים מבוססי שולחן עבודה (מתגים, תרמוסטטים כמו גם תצוגות) המאפשרים ניהול דו כיווני של מוצרים אנושיים על פני TCP/IP (WiF, WiFi או סלולרי) בנוסף לשילוב עם מערכות BACNET/IP של צד שלישי.

לקידום Enocean-Over-IP יש יתרונות רבים, כולל יישומים כמו בקרה תעשייתית, אוטומציה של תהליכים, כמו גם בקרת בנייה תעשייתית, שכולם מתרחקים מפרוטוקולים קנייניים סגורים כדי לקבל דרישות פתוחות ברחבי העולם כמו פרוטוקול האינטרנט (IP) ו כאשר הרשת החכמה של ארה”ב אימצה IP לחיבור אלמנטים אנרגיה חכמה כמו מטרים חכמים כמו גם תרמוסטטים, שעשויים להסתכם ב -300-500 מיליון מכשירים, סיכויי צמיחת השוק הפוטנציאליים לעסקים כמו BSC כמו גם היבטי SCL הם משמעותיים. ”

www.enocean-alliance.org

רוצה יותר? – עליך לציית אלינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או להירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו לקבל את סיפורי החדשות האלה המסופקים באמצעות דואר אלקטרוני, ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published.