שיתוף הוא אכפת!

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

1
פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

מערכת האינסטלציה שלך פועלת מאחורי הקירות שלך, מתחת לרצפות שלך ובאדמה. אתה לא באמת יכול לראות אם יש בעיות עם זה עד שיש בעיה מאוד בולטת שצריך לתקן. אתה צריך לבחון את האינסטלציה שלך באופן קבוע כדי לתפוס את הנושאים האלה ולתקן אותם לפני שאתה תקוע עם שטר ענק. Sherwood Services באדמונטון חולק שישה סימנים כי האינסטלציה שלך עשויה להזדקק לתיקון:

קירות ותקרות לחות
כתמים רטובים פתאומיים על קירות הבית שלך, או טבעות רטובות על התקרה, הם סימן בטוח של דליפות או סדקים בתור שלך. אם אתה מתעלם מכך זמן רב מדי, היושרה המבנית של הנכס שלך תיפגע בצורה מסוכנת ותהיה בשוק לכמה תיקונים יקרים מאוד. השגיח על כתמים כואבים חזותיים אלה כדי להבטיח שתתפוס ולנגום על כל דליפה באיבו.

שיטפונות מקורה
אם חלק מהרצפה או המרתף הוא לח או מוצף, הצינורות שלכם יכלו להיפטר דליפה או שלכם יוכלו להיות מים שיגיעו דרך בסיס הבית שלכם. אם צינור קפץ דליפה, הוא עלול לגרום נזק לבסיס שלך, לרצפות, לקיר גבס ולחלקים אחרים במרתף שלך. בנוסף, לחות זו תקדם צמיחת טחב ותשפיע על איכות האוויר של הבית שלך. אם אתה רואה לחות וחושב שזה נושא הקשור לאינסטלציה, צור קשר עם האינסטלטורים באדמונטון!

שיטפונות בחוץ
שלולית בחצר האחורית כאשר לא ירד גשם או שלג, למשל, יכול להיות שיש בעיה עם הצינור התת -קרקעי הראשי. יתכן שתצטרך לתקן או להחליף חלקים מהצנרת. אם הנזק חמור, כל הקו העיקרי עשוי להזדקק לתיקון. בדוק עם העיר או המחוז שאתה גר בה, שכן הקווים העיקריים מחוץ לביתך עשויים להיות בבעלותם ואחריותם לתקן.

אין מים זורמים
אם המים לא נגמרו מהברזים שלך, וזה מתוני החורף, הצינורות שלך עשויים להיות קפואים. אם נחשף חלק כלשהו מהפינסטלציה, בדוק אם כל התפיחה בצינורות מכיוון שזה בדרך כלל אינדיקטור להקפאה; ואם צינור אחד קפוא, רבים אחרים עשויים להיות גם כן. ל- EPCOR יש כמה טיפים למניעת צינורות קפואים, אך קריאה לאינסטלטור מקצועי כדי למנוע נזק נוסף היא ככל הנראה רעיון טוב.

שום מים זורמים לא יכולים גם להיות סימן להצטברות בקנה מידה קשה. המינרלים במים קשים משאירים מרבצים בצינורות וסותמים אותם. אלה יכולים להמשיך לאסוף עד שלא תישאר אפשרות אלא להחליף את הקו.

לחץ מים נמוך
אם לחץ המים בברזים שלך ירד, יתכן שיש דליפה, מה שיגרום לרוב המים לחלחל במקום אחר. מכיוון שקשה להיות בטוח היכן בדיוק הבעיה, תצטרך לקרוא לאינסטלטורים הטובים ביותר של קלגרי כדי לבדוק את מערכת האינסטלציה שלך ולבצע תיקונים.

חשבון מים גבוה במיוחד
כל בעיה בקו המים תגרום לבזבוז הרבה מים. אם יש עלייה פתאומית בחשבון המים שלך, אינסטלציה פגומה ודולפת עשויה להיות האשם. צור קשר עם שירותי מכני שרווד כדי לבדוק את מערכת האינסטלציה שלך ולתקן את התיקון. צינורות דולפים יכולים ליצור נזקי מים יקרים לחלקים אחרים בביתך אם לא מטופלים מייד.

אינסטלטורים באדמונטון

לשירותים מכניים של שרווד ניסיון של למעלה מ 25 שנה עם התקנת אינסטלציה, החלפה ותיקון. הם בנו את החברה שלהם על התחייבות לספק עבודה איכותית עם פתרונות חסכוניים. אם אתה חושד שייתכן שיהיה צורך לתקן או להחליף את האינסטלציה שלך, רוצה לבחון אותו או אם אתה משקיע בשיפוץ ביתי הדורש שירותי אינסטלציה וחימום, צור קשר עם שירותי מכני שרווד.

RenovationFind Certified הוא סמל של יושרה המוחזקת רק על ידי החברות האמינות ביותר בשיפור בית, שירות, תחזוקה. זה מגביר את אמון הצרכנים בעסק שלך, נותן לך יתרון על התחרות שלך תוך כדי תוקף לך כטוב ביותר.

יותר מספריה מקוונת, אנו פלטפורמת השיווק הצומחת במהירות במערב קנדה לקידום וחיבור חברות המקצועות, השירות והשיפוץ הבתים הטובים ביותר לבעלי בתים.

לחץ כדי למצוא >>>>> האינסטלטורים הטובים ביותר באדמונטון.

שיתוף הוא אכפתיות!

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

1
פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

אולי גם תאהב:

20 קבלני השיפוץ הטובים ביותר באדמונטון

20 קבלני השיפוץ הטובים ביותר באדמונטון

שיפוץ ביתי יכול להוסיף יופי, תפקוד וערך לביתך. אם אתה שוקל שיפוץ, בין מינורי או

מהו אינסטלציה של פולי B ומדוע היא צריכה להחליף

מהו אינסטלציה של פולי B ומדוע היא צריכה להחליף

אם אתה בעלים של בית ישן יותר, עליך לדעת על אינסטלציה של פולי B. אם אתה מחפש לקנות או למכור בית, אתה

כיצד למנוע את המרתף שלך שיטפונות

כיצד למנוע את המרתף שלך שיטפונות

בעוד שמרתפים הם בעלי סיכון גבוה יותר לשיטפונות, זה לא אומר שהם צריכים. עם ציוד ותחזוקה מתאימים, y

כיצד מחסור באספקת השיפוץ באלברטה משפיע על בעלי בתים

איך אספקת השיפוץהמחסור באלברטה משפיע על בעלי בתים

כך משפיע על המחסור באספקת השיפוץ באלברטה על בעלי בתים ועל מה אתה יכול לעשות כדי להקל על המתח.

מים נקיים, רכים וטהורים באמצעות מערכות טיפול במים

מים נקיים, רכים וטהורים באמצעות מערכות טיפול במים

כשחושבים על מערכת האינסטלציה בביתכם, באיזו תדירות אתם חושבים על המים? מחוץ לנשיא מים טובים

סוגי שיפוצים שיש לקחת בחשבון

סוגי שיפוצים שיש לקחת בחשבון

מגיע זמן בחייו של כל בעל בית כשהם מבינים שהם צריכים לשפץ. אולי הבית שלך ראה יותר דה

מדריך לתקציב קטן, שיפוץ אמבטיה בעל השפעה גבוהה

מדריך לתקציב קטן, שיפוץ אמבטיה בעל השפעה גבוהה

בעלי בתים רבים משווים “שיפוץ” ל”יקר “. עם זאת, זה לא חייב להיות המצב. אפשר לעדכן

4 יתרונות עיקריים של שכירת אינסטלטור מקצועי

4 יתרונות עיקריים של שכירת אינסטלטור מקצועי

אינסטלציה מאפשרת לנו לצאת לטיפוח היום שלנו, רחצה וניקוי ללא הפרעה או בעיה. עם זאת, אם Probl

מאת Shareaholic

ו

Leave a Reply

Your email address will not be published.