כאשר המטבלים השישיים שלנו מתפתלים (ואנחנו מאמצים את משגרי החולצות טי, כמו גם את AirHorns עד לשנה הבאה) רצינו לומר תודה לאנשים על התקופות הנהדרות. Hashtag תודה על הזיכרונות (אנא ספר לי שראית את זה). מטוסי הבלוג בשנה שעברה עטפו סיבוב גרפי חנוני של כמה מהסטטיסטיקה המרתקת ביותר מהסקר השנתי שלנו, כמו גם השנה כמעט 30,000 מכם לקחו את הסקר בסוף העמדה של יום רביעי, שהיה די די ניגודיות עצומה לסקר השוטרים הראשון שלנו בבלוג בו העתקתי כמו גם הדבקתי את כל 199 פעולות התגובה לגיליון אלקטרוני ביד). היה מרתק לראות מה השתנה מאז הסקירה האינפוגרפית של השנה שעברה (ומה שלא היה) יחד עם פשוט לשמוע מה גורם לך לתקתק.

במצב אתה אחד מאותם אנשים כמו “תמונות Boo. אני דורש הרבה יותר מילים! ” התמצית היא שבאנשים טיפוסיים אתם אנשים הם בעיקר 20 עד 30 ומשהו נשים נשואות שמתענגות על קריאת בלוגים (הפתעה!) כמו גם קריאת ספרים, שעשויים לנצל קצת יותר ריקודים בחייכם ( לא יכולנו לכולנו, באמת?). כמו גם לכל אדם שאינו ברוב הקטגוריה הספציפית, אתה לא נתוני שוליים, אתה מיוחד נוסף (לעזאזל, אני סוגים יוצאי דופן במיוחד כאן בעצמי, להיות אדם כמו גם את כל). אתה מבין שאנחנו אוהבים סורגסבורד.

הסרטונים המועדפים עלינו

נ.ב: הנחה מי גרפי מכאן.

עדכון – כמה מהבקשות הרגילות ביותר שאנו מקבלים מיועדות למידע על בלוגים מקצועיים (כיצד עשינו את האתר שלנו, בדיוק איך צמחנו את הבאים שלנו, בדיוק איך אנחנו מרוויחים כסף וכו ‘) אז שיתפנו את כל הפרטים בדיוק כיצד בדיוק איך התחלנו בלוג, הגדלנו את התנועה שלנו, כמו גם הפכנו אותו למשרה מלאה.

מאמרים נוספים מאהבת הבית הצעירה

Leave a Reply

Your email address will not be published.