יתכן שראית את סיורי הבית הווידיאו הישנים והגורגנים שצילמנו זמן מה אחורה תוך שימוש במצלמת וידאו בת העשור שלנו. אם עשית זאת, לא מצליחים לזכור אותם. פרונטו. כמו כן, במקום זאת, עבור לדף הטלוויזיה של הקן על דרישה כדי לבדוק סיור וידאו מומחה חדש כמו גם (מפתח) בבית שלנו (צפה בזה כאן). זה מבייש את ההפעלה האחרים של מצלמת וידיאו … כל כך הרבה כדי להבטיח שאנחנו לא מתכוונים לדבר עליהם יותר. מוסכם?

האנשים המשובחים בקן נעצרו קצת בזמן שחזרה לסיבוב ההופעות, שכלל אחר צהריים שלם די של קלטת וידיאו, כמו גם עשו את מיטבנו כדי לשמור על גורם כדור הגבינה למינימום. גם שרי וגם אני (כן, אפשרתי להיות מול המצלמה עבור זו) תיארו את החדרים המועדפים עלינו, עבודות DIY כמו גם רמזים לסגנון בזמן שהמצלמות התגלגלו (ומגלגלות, כמו גם גלגלות). אני מאמין ששנינו טיפלנו לרעש קוהרנטי, אולם בורגר עדיין בסופו של דבר גנב את ההצגה עם התעלולים הצ’יוואווה המגניבים שלו. היינו צריכים לדעת …

הסרטונים המועדפים עלינו

אנו מקווים שאתם נהנים מהסיור (שוב, תוכלו לראות את זה כאן). אנו נרגשים מהתוצר הסופי, כך ש”הודו “ענקית לכל האנשים המצוינים בקן שהזמינו אותנו לעשות את הסיור כמו גם להרכיב מוצר כל כך מבדר. בורגר שולח נשיקות כלבים בדרך שלך.

יותר פוסטים מאהבת הבית הצעירה

Leave a Reply

Your email address will not be published.