סטארט-אפ אמריקאי UBE הודיעו זה עתה על מגוון חדש של מודולי אוטומציה ביתית. ניתן לשלוט על דימר חכם מבוסס IP, שקע קיר חכם ותקע חכם באמצעות אפליקציית ה- iOS והאנדרואיד החינמית שלהם.

בנוסף, אומרים כי יישום הטלפון החכם שלהם יכול לשלוט על 200 מכשירים מבוססי IP, כולל טלוויזיות חכמות, קופסאות עליונות, מקלטים AV, נגני DVD, תרמוסטטים, פתיחת דלתות מוסך ועוד. יצרנו איתם קשר כדי לבדוק אם יש להם תוכניות להביא את המערכת לבריטניה והתגובה הייתה חיובית מאוד …

האלקטרוניקה בדימר החכם שלנו, תקע חכם ושקע חכם תומכים ב -110/220 וולט ו -50/60 הרץ. להפעלת הייצור הראשונה בתחילת 2013 יהיו היבטי טופס לשוק האמריקני. זה מאפשר לנו לפשט ולהתמקד כך שנוכל להתחיל בייצור. לאחר מכן, אנו נגלם היבטים אחרים לצורה לשווקים ברחבי העולם. בריטניה תהיה הראשונה שכן אחד המשקיעים שלנו הוא מבריטניה.

המשך לקרוא להודעה לעיתונות המלאה …

UBE (מבוטא “yoo-bee”) חשפה היום טכנולוגיה משבשת לשוק הבית המחובר, תוך עקיפה של יחידות עיבוד ביתיות מרכזיות ותכנות יקרות עם אפליקציה סלולרית בחינם ו’הפגנים מחוברים ‘ב- IP בסתיו הדגמה 2012, בעל שם עולם להשקת הכי הרבה חברות חדשניות בתחום ארגוני, נייד, מחשוב ענן, צרכנים, מדיה חברתית וטכנולוגיות משבשות.

UBE היא טכנולוגית ביתית מפושטת. האפליקציה בנויה באמצעות פרוטוקולי IP סטנדרטיים כדי לשלוט בקלות במכשירים חכמים המאפשרים IP עבור הבית המחובר מסמארטפון של אייפון או אנדרואיד, ומבטלת את הוצאות החומרה והתכנות הנוספות. האפליקציה יכולה לשלוט על 200 מכשירים מבוססי IP, כולל טלוויזיות חכמות, הגדרת תיבות עליונות, מקלט AV, נגני DVD, תרמוסטטים,
פתיחת דלתות מוסך ועוד. UBE מתקשר עם מכשירים המופעלים על ידי IP ישירות מהטלפון החכם באמצעות נתב Wi-Fi רגיל כדי לשלוח פקודות כאשר המשתמש נמצא בבית או על כל חיבור אינטרנט אלחוטי כאשר הוא רחוק מהבית באמצעות ענן UBE. כדי להרחיב את שליטת הצרכן למערכות חסרות חיבור IP, החברה חשפה שלושה IP מפתח
מכשירים מופעלים. אלה כוללים דימר חכם מבוסס IP, שקע קיר חכם ותקע חכם. על ידי העברת האינטליגנציה למכשיר – שם הוא שייך – מכשירי האנרגיה החכמים הללו מאפשרים שליטה סמארטפון פשוטה ואינטואיטיבית על תאורת בית ומכשירים אחרים.

“יצירת בית מחובר באמת ללא UBE עולה אלפי דולרים, דורשת חומרת עיבוד מרכזית מיוחדת ותכנות ותחזוקה יקרים עוד יותר”, העיר Utz Baldwin, מייסד משותף ומנכ”ל UBE. “עם UBE, כל אחד יכול לשלוט על מערכות ומכשירים בבית שלהם באמצעות סמארטפון, נתב Wi-Fi והענן. אורות, טלוויזיות, סט
תיבות עליונות, תרמוסטטים והרבה יותר נגישים בקלות. UBE הוא תמצית הטכנולוגיה המשבשת ואנחנו נרגשים להפליא לשתף פעולה עם הדגמה כדי לחשוף את הטכנולוגיה והמוצרים הראשונים שלנו. “UBE תספק הדגמה חיה ושש דקות של האפליקציה בתוספת דימר תאורה מבוסס IP, שקע קיר ותקש בשלב ההדגמה של סתיו 2012 בשעה 15:45 ביום שלישי, ה -2 באוקטובר, ויארח הפגנות חיות החל מהיום בבות D17 בביתן ההדגמה בסתיו 2012. בו זמנית UBE משיקה טכנולוגיית בית מפושטת בקיקסטארטר תחת הכותרת “UBE: טכנולוגיית בית מפושטת.”

“Demo Fall 2012 מביא את הטכנולוגיות המשנות המשחקים הללו לשלב ההשקה ומציג את מה שעתידנו מחזיק”, אמר מאט מרשל, המפיק המנהל של Demo.

www.myube.co

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published.