הנה סרטון קטן ומעניין של החבר’ה ב- Savant המציג את הרומן שלהם לקחת שלט אוניברסלי. ה- ‘Select’ הוא מכשיר חומרה שאתה מעגן עם iPod Touch כדי ליצור את העולמות רק מרובי מגע, תצוגת רשתית, שלט מרחוק אוטומציה ביתי. בדוק את הסרטון לאחר הקפיצה.

“Savant Select Smart Apple Control בהישג ידך, מהפכת שלט רחוק-מעולם לא יש מרחוק חכם כף יד היה כל כך חדשני ורב-תכליתי, כל כך קומפקטי וקל לשימוש.

מבקרת מקור פשוטה בכל חדר בודד וכלה באוטומציה דו כיוונית של מלאה ביתי, Savant Select ממזג בצורה חלקה את הפונקציונליות המוכרת של ה- iPod touch האחרון של אפל (הכולל את תצוגת הרשתית החדשה) עם כפתורי דחיפה קלים לשימוש, ויוצר מלוטש עם זאת ממשק בקרת בית חזק.

תמיכה באפליקציית ה- iPod Touch של TrueControl של Savant וניווט TrueCommand on-TV, מרחוק חכם עוצמתי זה מספק את האיזון המושלם של כפתורי האור האחורי ומסך מגע צבעוני בגודל 3.5 אינץ ‘.

גישה למערכת בקרת בית מיידית ומעצמת, Smart Select מאפשרת לך לשלוט בכל דבר, החל מתאורה אינטליגנטית, קולנוע ביתי או חדר מדיה, שמע בית מלא ומדיה, אבטחה ואקלים-כל מכשיר ביתי המחובר למערכת חכמה של Savant.

תכונות ויתרונות עיקריים 3.5 אינץ ‘תצוגת רשתית רב-מגע, 960 x 640 פיקסלים רזולוציה תקשורת אלחוטית, 802.11b/g/n 31 לחצנים עם תאורה אחורית עם מקשי הובלה מרכזיים מרובי משימות, עוברים ממסע ממצלמות רשת קדמיות ומצלמות הפונות לאחור כוללות סוללת ליתיום-יון ובסיס טעינה אלגנטי ”

www.savantsystems.com: Savant השקת שולחן עבודה ושולחן עבודה בקיר.

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published.