בחודש ינואר דיווחנו על יחידות המתנה החדשות ביי ביי. כעת מרטין הנדרסון העריך את היחידות המפותחות להצלת כדור הארץ.

בעיקרו של דבר, זהו מתג מקל (או בורג) גדול, שכשאתה לוחץ על הסיביות ‘הירוקה’, הוא מכבה את כל יחידות המתג המתנה של ביי ביי (או באוטומציה הביתית Speak Domia Lite 1000W מודולי מכשיר), ומדליק אותם שוב כשאתה לוחץ על ‘החלק העליון’ של הסוויץ ‘מעל’ הסיבוב הירוק ‘

המערכת משתמשת באותות רדיו 433.92 מגה הרץ, ועובדת טוב מאוד. יש לי 5 מודולים הפועלים על המתג ליד הדלת, מכבים את הדברים בטלוויזיה ו- AV, את כל מדפסת המחשב, המוניטור והרמקולים, כמו גם אחד בחדר האוכל בהיי-פי-המודול הרחוק ביותר הוא 15 מ ‘אם כי א. קיר מוצק וזה בסדר. עבודה נעשית אתה יכול לומר. אבל בהיותי אני רציתי לדעת יותר …

לכן, המתג למעשה דומה מאוד למתג הקיר של דומיה לייט, אם כי מכיוון שמודולי המכשיר אינם מודולי תאורה ‘ניתנים לעמעום’, אי אפשר לי לאשר אם מתג הקיר זהה למתג דימר של דומיה לייט שנמכר בנפרד

המודולים קטנים בהרבה ממודולי X10 או X10*2, ומגיבים מייד לפקודות המיתוג. ערכת המתנע המתנה של Byebeye מגיעה עם 2 מודולי מכשירים, ומתג הקיר, ותוכלו להוסיף מודולי מכשירי Domia Lite הרבה יותר למערכת.

לכל רכיב יש חיוג A-H ‘Code Code’ וחוגה ‘כתובת’-1-8. כשאתה מגדיר את המערכת, אתה פשוט מגדיר את קוד הבית וחוגות הכתובת שיתאימו לכל הרכיבים, וזהו!

עכשיו לחדשות רעות. המערכת אינה תואמת X10, (לא שמישהו אמר שזה היה), מכשיר ה- RF ומתג הקיר אינם עובדים עם התקני X10 RF, והמערכת אינה משתמשת במעגלי החשמל שלך כדי לשלוח אותות.

למתג הקיר יש חיוג קוד בית וקוד מכשירים שעליך להגדיר כך שיתאים לזה של מודולי המכשיר – למרבה הצער, אם כי מודולי המכשיר תומכים במיתוג ‘קבוצה’, מתג הקיר אינו. -הגדר אותו ל- A-1 והוא ישלוט רק ביחידות A-1, כל יחידה אחרת בקוד הבית וכתובת מכשיר שונה תתעלם מתג הקיר-זה קצת חבל, כגשר או מתג נוסף בתוך ‘המתג הירוק’ יאפשר לאנשים להרוג את הכל בקוד הבית, למשל בדרך החוצה מהדלת, שהיא למעשה הרבה יותר גמישה, יש להם יחידות אחרות ולהשתמש בשלט היד של אורות ואחרים מכשירים שעשויים להפיק תועלת גם מכבה.

הלכתי גם על ערכת המתנע של דומיה לייט, שזו דרך זולה להשיג 3 מודולי מכשירים הרבה יותר, ושלט כף יד מסודר. כמה מחשבות על מגבלותיו:

אם אתה רק רוצה לכבות את כל הגאדג’טים שלך ולשמור את כדור הארץ (ובכן כמה וואט בכל מקרה) אתה תהיה מרוצה מהפשטות של המערכת הזו – אתה לא צריך להיות ראש מדחף, ואתה לא צריך א מחשב כדי להגדיר אותו וזה עובד טוב.

עם זאת אני חושב שאם אתה הרבה יותר מכוון לאוטומציה, אתה עשוי לחלוק את המחשבות שלי על הבחירה של דומיה בסטנדרטים ומערכות מרובות במוצרים שלהם:

מה דעתך על מודול בקר PC של Domia Lite עם USB או יציאה סדרתית? – ה- RF המופעל על מוצרים אלה אמין בהרבה מפרוטוקולי X10 PLC (בכל מקרה בבית שלי!), וזמן התגובה מהיר יותר. בקר המחשב יכול להיות גם מקלט, כך שהוא יכול להרים אותות מיתוג גם ממתגי קיר וכו ‘. אם זה ‘נראה’ כמו CM12 למחשב האישי, כל התוכנה הקיימת הייתה עובדת איתו בלי לדעת אפילו.

הוספת אפשרות ‘כל הקידורים’ למתג ‘ירוק גדול’ תגדיל את יעילות המערכת בבית בו נעשה שימוש ביחידות אחרות של דומיה לייט.

מאז שמרטינס סקירה נראה כי דומיה הוסיפה הוסיפה ערכה מקוונת המאפשרת שליטה על המערכת ברשת …

שלוט במערכת שלך מהטלפון הנייד שלך או מכל דפדפן אינטרנט ברחבי העולם.

התקנה קלה – מערכת Plug and Play אינה דורשת התקנת מחשב או תוכנה בבית (חיבור חשמל אחד, חיבור רשת אחד – אין עוד חוטים)

שלוט על צריכת האנרגיה שלך על ידי כיבוי מרחוק של מכשירים שאינם בשימוש.

תזמון פעולות חוזרות ונשנות (למשל נורות החלפות בעת חוזרות מהעבודה.

שלב פעולות מרובות (למשל כבה את כל האורות בלחיצת כפתור אחד.)

צור סצינות על ידי קישור של שתי פעולות או הרבה יותר (למשל כאשר נדלקים אורות בערב הווילונות יכולים להיסגר.)

ניתן להרחבה באופן מלא – תואם למגוון מקיף של שקעים חכמים, יישומי בטיחות ואבטחה ומדיה ובקרים.

קנו כאן יחידות המתנה של ביי ביי

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דוא”ל, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published.