כפי שרבים מכם יודעים, כל חודש אנו אוהבים לענג באחד זול- ובמקרים מסוימים זרם חופשי כדי לשמור על הדברים להרגיש רעננים כאן (הרעיון נבע ממש חג מולד מתוק מאוד נוכח מהמרכזים זמן מה אחורה). והחודש ג’ון למעשה חזר הביתה עם זר בזכות העובדה שבפעם הראשונה אי פעם הוא יצא לקניות במכולת בלעדי. אנחנו תמיד מנהלים סידורים כאלה ביחד, אבל מכיוון שקלרה הייתה רק בת שבועיים וחצי באותה תקופה, בנות אנחנו בנות להישאר מאחור ולשלוח את אבא לאוכל לבד. נחש מה? הוא שרד בלעדינו (העצב). וכמובן שזו הייתה הפתעה יפה כשחזר עם זר של 4 דולר משמח זה של אלסטרואמריות צהובות יחד עם החלב, הביצים והמצרכים האחרים שהוא יצא אליהם.

הם נראים נהדר על שולחן הקונסולה ליד דלת הכניסה (במיוחד בגלל שאנשים עוצרים לידם לראות את גב ‘קלרה, אז אנחנו אוהבים את פופ הצבע הקטן שאומר בתקווה כן-יש לנו-נולד- אבל- בית-לא מפוצץ בזמן). גם אם כמה חדרים אחרים אינם מסודרים כמעט בימינו …

הסרטונים האהובים עלינו

אנחנו אוהבים את Alstroemerias כי הם אחד הזרי המכולת הטובים ביותר עם חנויות המכולת שמצאנו. הם נמשכים בקלות שלושה או אפילו ארבעה שבועות – כל מה שאנחנו עושים זה לשנות את המים כל כמה ימים ולשחזר את הגבעולים בזווית בערך כל שמונה ימים בערך. והגברים הצהובים האלה כל כך מרוצים ומתוקים (תמיד הלכנו עם ורוד רך בעבר).

ובמקום לבחור אגרטל בהיר מאוד, הפעם הלכנו עם זכוכית מרובעת קלה שהשכבנו סביבנו. זה יוצר איזון טוב לחממה הזכוכית בצד השני של הקונסולה וזה באמת מאפשר לפרוח הצהוב והעלים הירוקים הטריים למראה להיות הכוכבים.

אז זה הפריחה שלנו על התמוטטות החודש. האם גברים נהניתם מאלסטרומריה או מכל פרחים זולים אחרים אבל הו פרחים כל כך מקסימים בימינו? מה מצב העניינים בחצר האחורית שלך? יש פריחה חופשית לחלוטין לחתוך ולקפוץ לאגרטל למנה קטנה והמהירה של מרוצה במטבח או בסלון שלך? ספר לכולנו על המאמצים החדשים ביותר הקשורים לפרחים שלך.

רוצה לראות את זר המכולת הראשון שלנו מינואר האחרון? גירוד לבדוק גם בפברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט וספטמבר? מה דעתך על זרי ינואר, פברואר, מרץ, אפריל ומאי? פשוט עקוב אחר הקישורים לכמה זרי זול-או די מתוקים (ואפילו בחינם).

הודעות נוספות מאהבת הבית הצעירות

Leave a Reply

Your email address will not be published.