כיסא ההצהרה הוא אחד מאותם יצירות שיכולות להעלות כמעט כל סוג של מקום, ממסדרון דליל וכלה בחלל ההלבשה המפואר לסלון בלה. לא משנה את הסגנון שלך, כסא מצוין הוא שיטה מצוינת להביא היבט פיסולי לחלל שלך, כמו גם להזרים חיים מסוימים לחלל. במכירה הפומבית של Style Exchange Style Style, המוחזקת על ידי ג’ייק גולד, מארק צ’לן, כמו גם סוזן דימה של H&H של H&H, יש כיסאות הצהרה, גם וינטג ‘וגם חדשים, רק מחכים שיובאו הביתה. אם אתה בשוק או סתם גולש להשראה, הציץ!

מעוצב על ידי המעצב הנכבד פייר ז’אנרט עבור צ’אנדיגאר – פרויקט עירוני הודי של העיר האוטופית של מעצב אב אחר כמו גם בן דודו, לה קורבוזיה – כיסא זה הוא מדהים. גב הקנה כמו גם עץ עשיר מחזיקים את הצורה העכשווית של אמצע המאה של הרגליים, כמו גם היו נראים אידיאליים בבית בקוטג ‘מתקדם או בית מטרופוליטן אקלקטי. (PSST! היסטוריית הסגנון הזו שתרמה על ידי סיפון עכשווית מוערכת ביותר מ- 7,000 $!)

שרפרף פלמרסטון מ- Coolican & Business של טורונטו הוא דרך קלה להעלות את התחושה הגרפית של חדר. כחלק מתפאורה, או סולו, התחושה המצברית של הצואה מוסיפה דרמה שלווה שעשויה להשאיל את עצמה במהירות לחלל סטנדרטי או עכשווי. כל היצירות שלהם מעוצבות בעבודת יד בקבוצות קטנות ומבטיחות שכל אחד מהם ייחודי.

עוד קטע מפורסם של היסטוריה של סגנון! יו”ר חוט זה נוצר על ידי ז’אק גווילון הקנדי בשנת 1953 וכן הונפק מחדש על ידי דרך Avenue בשנת 2008. כיסא הצהרה זה אורז אגרוף מבלי להיות מכריע-הוא משתמש בשטח שליל סביב שולחן עכשווי.

מי קובע כי כסאות הכנף הם מחניקים? כסא האיילים מאת Gus* Modern, חברה מבוססת טורונטו, מעדכן את הסגנון המסורתי עם אגוז כמו גם פלדה מצופה אבקה. העץ העמוק כמו גם עקומות עוטפות יביא מגע של חום כפרי לתא או כתובת מטרופולינית.

יו”ר הפונט, שנוצר על ידי איליין פורטין לתווית תזונה כלכלית, הוא יו”ר מורכב להפליא. התהליך שבאמצעותו הוא מבוסס על השיטה שמשמשת בוני בתים של סירות פוגו, שם החלקים המעוגלים נחתכים משורשי עץ אשוח או ערער ולא כפופים על ידי קיטור. עבודה אינטנסיבית? כן. שווה את זה? בהחלט!

ג’יו פונטי יצר במקור את הכורסה D.153.1 בשנת 1953 עבור ביתו שלו באמצעות דזה, מילאנו, כמו גם זה התמצית של העיצוב האיטלקי המלוטש והמאה המאה. הצבעים הבהירים כמו גם הקווים החזקים של הכיסא היו קרקע אזור מסורתי הרבה יותר או שהם עשויים להחזיק אותו כפסל מסוגים שונים בחלל המוטבע.

למרות שהכיסא המפורסם הזה בקושי זקוק למבוא, זה גם מדהים לא לדבר עליו. מטרתו, שנוצר בשנת 1966 על ידי וורן פלאטנר עבור קנול, היה סגנון עדין וחינני שהתממש בקלות בכל אדם שישב בו. הריפוד האדום המדהים הוא מדהים ועם זאת מלא חיים-הטוב ביותר עבור מרחב ידידותי למשפחה.

קטע הצהרה לא צריך לציין סגנון חזק בצבע חזק. לעתים קרובות קלאסיקות שהופעלו על גניבת המופע. מוטת רוזווד וינטג ‘זו של נילס אוטו מולר, שתרמה על ידי המעצב מאזן אל-עבדאללה, היא כל כך גמישה, עד שהיא עשויה להיות מנוצלת בחלל מגורים כישיבה נוספת, בהבלים או בכניסה. כל סוג של מיקום שהוא בסופו של דבר, הוא מובטח לצייר מחמאות!כסא פוקוטה סיטי צורח כמעט להכניס אותו לקריאה. מיזוג היבטים תעשייתיים מחוברים עם מושב קלע עור חמאה חם, הוא ייראה חתיך במחקר מחקרי או כמוקד טרנדי במאורת בית.

עבור כל סוג של אספן קשה, כסא תונטה וינטג ‘הוא חובה. המעצב החלוצי, מייקל תונט, ייצר כמה מהכיסאות המפורסמים ביותר של המאה ה -19 כמו גם את המסורת שלו חיים כיום. הכיסא האדום כמו גם השחור הזה ימצק מסדרון קירות קל או ייראה נאה באופן דומה, שמגביל קונסולה בסיסית.

תרומה על ידי העורכת הראשי של H&H, סוזן דיממה, כמו גם בעלה, אריז חסאם מאריז + קו, שרפרף הביסקוויטים נוצר על ידי המשרד לשעבר של אריז, דוד דוד שלישי. ובכן, כמו הניהול מאחור מקלל את הפיקוח מתחת לבלים או שולחן עבודה. מושב רחב משתמש במוט מתאים למי שאוהב מעט מקום, ואילו משטח הכרום הנקי מוסיף פופ דרמה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.