מופע ה- CES לשנת 2016 חויב כאחד על הבית החכם. עם שטח של 56,000 מ”ר שטח רצפה שניתן לאוטומציה ביתית, כפול מזה של השנה הקודמת, בהחלט היה הרבה טק ביתי חדש להסתכל עליו. הנה כמה מהמועדפים שלנו מקומת התצוגה.

Netatmo פופולריים בתחנת מזג האוויר שלהם. עכשיו הם חוזרים עם ‘נוכחות’ את מצלמת הבטיחות שלהם ואור לחיק הטבע.

הרכזת SmartThinQ החדשה של LG משתמשת ב- Alljoyn כדי להתחבר למכשירים אחרים של הבית החכם באמצעות Wi-Fi, Bluetooth ו- Zigbee.

המודולרי ‘Segway Personal Robot’ הוא פלה קטנה ופאנקית שתגיע בהמשך השנה בצורת ערכת הפיתוח. התגלגל עם עליית הרובוטים.

השלט החכם Sevenhugs הוא קליק עם הבדל. הוא יודע באיזה מכשיר אתה מכוון אותו ועובר אוטומטית כדי לשלוט עליו.

המנעול החכם Solar Brink בסך 300 $ מתחבר ל- WiFi שלך לשליטה על ידי ה- iOS שלך או הסמארטפון של אנדרואיד ומבטיח להשתלב עם Smartthings, Nest ו- HomeKit.

התוכניות של סמסונג למערכת האקולוגית של SmartThings שלה כוללות הוספת אותה להרבה מהטלוויזיות החכמות שלהם לשנת 2016. אה ומקרר עם 3 מצלמות, כך שתוכלו לראות מהסופרמרקט אם אתם זקוקים לחלב.

מצלמת Stick Up New 199 דולר מחויבת כ”עולמות העולמות בלבד HD Wireless Cam עם שמע דו כיווני “. חיי סוללה מצוטטים של 12 חודשים בין מטענים להחלפה חינם אם גנובים נראים כמו נקודות מכירה נהדרות עבור תוסף זה לפעמון הטבעת.

CES 2106 הביא את חזרתו של המקרר של בונקרס, כולל דגם ‘הרכזת המשפחתית’ של סמסונג עם מסך המגע המופעל על ידי Tizen 21.5.

מבט על הדור השני של Kevo Kwikset Electronic Lock עם תכונת ה- Bluetooth ‘Touch To to Open’ המיוחדת שלו. אתה יכול לשלוח ‘מקי אלקטרוני’ לסמארטפונים אחרים למשתמשים כדי להעניק להם גישה כמו גם לוחות זמנים להגדיר ולקבל דוחות סטטוס נעילה.

Mashable תן לנו טיול מהיר של המטבח החכם Whirpool של העתיד. פאי בשמיים?

מוצרי בית חכם חדשים יותר

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דוא”ל, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published.