עדכון התוכנה החדש עבור ה- Apple TV שוחרר אמש. העדכון מביא ממשק משתמש חדש לחלוטין ואיתו השכרת סרטים HD (זמין כעת בארה”ב ומגיע בהמשך השנה בבריטניה) אך עדיין אין השמעה של DIVX / XVID.

עם זאת, הפודקסטר במשרה מלאה דון מקאליסטר נותן לנו את הרושם הראשוני שלו על הממשק החדש, ומספר לנו מדוע עלינו להתרגש מהבחירה המשמעותית של תוכן בחינם לחלוטין, אנו יכולים להזרים ישירות לחדרי המגורים שלנו.

הגשה מאת: דון מקאליסטר של Screencasts Online: אז Apple TV Take Take 2 נמצא כעת בינינו עם העדכונים הראשונים המועברים ל- Apple TVS אתמול בערב. העדכון היה די ללא כאבים, אם כי מעט ארוך עם כמה אתחול מחדש ואז בינגו! ישר לאנימציה חדשה ויפה לפתיחה.

כמובן, בהיותי בבריטניה, לא הצלחתי לבדוק את חוויית השכרת הסרטים אבל מסתמכת כמוני בפודקאסט שלי לפרנסתי, עברתי ישר לקטע הפודקאסט כדי לבדוק את העניינים. אלוהים אדירים! זה משנה הכל!

אני אחזיק קצת יותר מבולבל במהלך סטיב ג’ובס מפתח מדוע הושם כל כך הרבה דגש על פודקאסטים, כמו מדוע כל כך הרבה מקטע Apple TV הוקדש לדחיפת פודקאסטים של HD. כן, כמובן שאני יודע כמה הם מדהימים אבל אפילו כמפיק פודקאסט, נדהמתי וקלתי מעט שאפל עדיין הפכה את הפודקאסטים לעסקה גדולה. עכשיו אני יודע למה.

Apple TV Take 2 מסיר את הצורך במנגנון “מנוי” מפותל ומבלבל לגישה לגישה לתוכן פודקאסט.

Apple TV Take 2 הופך את הפודקאסטים לשירות משלוחי תוכן בביקוש בביקוש בספירה אחת – פשוטו כמשמעו לילה.

Apple TV Take 2 עוטף ממשק דפדפן פשוט וצבעוני סביב תוכן הפודקאסט שמקל מאוד על גלישה ותצוגה.

Apple TV Take 2 מארגן פודקאסטים לז’אנרים לבחירה קלה ומציע סיוע כדי להראות לך פודקאסטים דומים שאנשים אחרים צפו כשאתה בוחר podcaast.

Apple TV Take 2 נותן לך גישה לפודקאסטים על ידי חברת הרשת “לגיטימציה” לפודקאסטים ולתת דרך נוספת לגישה למיינסטרים או לתוכן מחדש

כן אתה יכול להירשם לפודקאסטים המועדפים עליך אם אתה רוצה, אבל Apple TV Take 2 הפך לסוג חדש של “כבלים” שנקבעו תיבה עם ערוצים בלתי מוגבלים עבור כל סוג של תוכן שניתן להעלות על הדעת. זה מהותי עבור מפיק התוכן העצמאי, ענק לחלוטין וללא ספק.

אחרי שביליתי רק שעה מול ה- Apple TV Take 2 זה גרם לי להעריך מחדש את התוכן שלי ולעשות שינוי טקטי גדול בגישה שלי, אבל יתכן שאשאיר את זה לפוסט אחר! אז פודקאסטים הם עניין גדול מאוד עכשיו ואפל משיגה את זה, הם מקבלים את זה בגדול.

אז האם ה- Apple TV Take 2 יהיה להיט? עדיין יש הרבה השכלה ושיווק הנדרשים על ידי אפל לדחוף את היתרונות אל הקבלן הממוצע. השכרת הסרטים והאינטגרציה עם פליקר וכו ‘ככל הנראה יהיו המרמזות שבאמצעותן המכשיר נכנס לבתים רבים, אך ברגע שיש שם, ברגע שאנשים יתחילו לגלוש בתפר העשיר של תוכן עצמאי הזמין דרך ערוצי הפודקאסט בטלוויזיה של אפל – וואו!

כל מה שאנחנו צריכים עכשיו זה שמפיקי התוכן העצמאיים יעלו את המשחק שלהם ולהתחיל לייצר מופעים באיכות גבוהה בעקביות.

אם חשבתם שהפודקאסטים היו מדהימים לפני כן, Apple TV Take 2 בדיוק העלתה את הרף ויכולה להיות נקודת מפנה מרכזית עבור מפיקי תוכן עצמאי.

זמנים מרגשים קדימה!

www.screencastsonline.com: Apple TV

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published.